Güncel Haberler

Trafikte inanılmaz kavga! Motosiklet sürücüsünü köprüden aşağı uçurdu…

İngiltere’nin başkenti Londra’nın kuzeyindeki Milton Keynes bölgesinde Nikesh Mistry (34) isimli sürücü, aracıyla bir motosikletçiyi taciz etti. Karşı şeritten Buckinghamshire Köprüsü’ne giren Nikesh’in otomobili başka bir otomobille çarpışarak motosiklet sürücüsünün iki araç arasında kalmasına neden oldu. Kazada motosiklet sürücüsü köprüden düşerek ağır yaralandı. Nikesh, Aylesbury Kraliyet Mahkemesi’nde 4 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Kaza, 2022 yılının Kasım ayında Milton Keynes bölgesindeki Buckinghamshire Köprüsü’nde meydana geldi. Thames Vadisi Polisi tarafından yapılan açıklamada, Nikesh Mistry’nin ismi açıklanmayan bir motosikletçi ile tartışmaya girdiği ve ardından motosikletçinin kazaya karıştığı kazaya neden olduğu belirtildi. Buckinghamshire Köprüsü’nden düştü.

Polis, olayın 19 Kasım 2022’de meydana geldiğini belirterek şunları söyledi: “Mistry, Milton Keynes’teki Walton Döner Kavşağı yakınlarında gümüş rengi bir araba kullanıyordu. Mistry ile motosikletçi arasında sözlü olmayan bir tartışma yaşandı. Mistry daha sonra motosikletçiyi dikkatsizce sürerek otoyolun dışına itmeye karar verdi. Her iki araç da trafiğe karşı karşıya geçerken, motosiklet sürücüsü çarpışmayı önlemek için kaçma önlemi almak zorunda kaldı. Mistry, motosikletçiyi aracıyla köprünün metal korkulukları arasında sıkıştırarak motosikletçiyi yoldan çıkmaya zorlamaya devam etti. “Motosikletçi motosikletten fırladı, köprüye uçtu ve çalıların arasına düştü.”

3

Aylesbury Kraliyet Mahkemesi, Nikesh’i tehlikeli araç kullanarak ağır bedensel zarara neden olmak ve kasıtlı olarak ağır bedensel zarara neden olmak suçlamasıyla dört yıl 10 ay hapis cezasına çarptırdı. Ayrıca Nikesh’in ehliyetine 4 yıl 10 ay süreyle el konulduğu ve ehliyetini tekrar alabilmek için sınavlara girmek zorunda kaldığı da bildirildi.

Polisin yayınladığı videoda Nikesh’in aracının motosikletçiyi bariyerlere ittiği, karşıdan gelen başka bir otomobille çarpıştığı ve motosikletçinin köprüden uçtuğu anlar görülüyordu. (DHA)
Bu içerik Taner Şahin tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cumhurbaşkanı Erdoğan emeklilik promosyonunda yeni rakamları açıkladı!Cumhurbaşkanı Erdoğan emeklilik promosyonunda yeni rakamları açıkladı!
Her adımda konfor!  Puma RS 3.0 Cordura spor ayakkabı fırsatlarıHer adımda konfor! Puma RS 3.0 Cordura spor ayakkabı fırsatları
Bir şehir rahat bir nefes aldı!  İki evin sahibi olan hırsız yakalandı: Odalardan çıkanlar şok olduBir şehir rahat bir nefes aldı! İki evin sahibi olan hırsız yakalandı: Odalardan çıkanlar şok oldu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş